Odnawianie wnętrza – sposoby

Odświeżanie mieszkania czy domu nie jest wyłącznie zabiegiem kosmetycznym. Z upływem lat farby na ścianach bledną i brudzą się, a pomieszczenie wygląda niezachęcająco. To zauważalny sygnał do remontu i dobre usprawiedliwienie metamorfozy pokoju.

Odnawianie wnętrza nie musi oznaczać generalnego remontu i wymiany mebli. Zazwyczaj wystarczy jedynie zmiana kolorystyki, bądź wkomponowanie w wystrój naklejki na ściany. W większości decydujemy się na malowanie na wiosnę, kiedy zmienia się aura i pogoda.

Prostą i stosunkowo niedrogą metodą na metamorfozę pomieszczenia jest fototapeta. Druk – (druk na tkaninach oferuje firma Tritex) wielkoformatowy może posłużyć jako dekoracja ścian, mebli i drzwi wewnętrznych. Do aranżacji pokoiku dziecięcego można użyć naklejki 3D oraz przeróżne szablony.

Prasa drukarska

Źródło: http://www.sxc.hu

Modne abecadłoW nowoczesnych stylizacjach pokoi w domach i mieszkaniach, często wkomponowywane są szablony liter dla określenia przeznaczenia pomieszczenia bądź podkreślenia słowa ważnego dla mieszkańców czy atmosfery miejsca na jednej ze ścian, stosując mocniejszą kolorystykę. Pomysł sprawdza się doskonale w pomieszczeniach urządzanych na styl skandynawski i minimalistyczny. Prosta rozwiązania powodują, że większy napis na ścianie jest dobrze widoczny i sam w sobie wystarcza za dekorację.

Litery wieszane na ścianę, do ułożenia na półce, czy też zaprasowane na tkaninach, pasują do dekoracji każdego typu wnętrza. Kochają je zarówno aranżacje minimalistyczne jak i ozdobne. Trzeba tylko podjąć decyzję jaką wybrać czcionkę, typ informacji lub cytat.

Więcej na ten temat mogą Państwo znaleźć na stronie we Wrocławiu

Sprawdź ciekawą propozycję firmy:Drukarnia Kid

Źródło: Drukarnia Kid