Obozy konne czyli wakacje w siodle

Wszyscy chcemy zapewnić naszym dzieciom ciekawe wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W ofertach można znaleźć setki pomysłów obozów i kolonii, włączając w to ostatnio cieszące się dużą popularnością wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś zajmującego lub szlifować swoje talenty, jak np. obozy konne. Taka forma rekreacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym czasie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to nie tylko sport utrzymujący dziecko w dobrej formie fizycznej i dający zajęcie w czasie wypoczynku. Jazda konna (przeskocz pod ten adres http://stajniaiskra.pl/-wciśnij na link ten odnośnik) uczy odpowiedzialności za konia, którym się trzeba codziennie zająć. Dziecko odkrywa zasady bezpieczeństwa podczas jazdy, poznaje też sposoby zajmowania się koniem, czy nawet uczy się uczyć inne dzieci. Funkcjonowanie blisko natury pozwala dziecku odprężyć się.

Polecanym ośrodkiem oferującym swoim klientom obóz jeździecki jest między innymi Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Wyjazdy skierowane są do dzieci w prawie każdym wieku, a zajęcia są specyficznie dostosowane do wymagań danych grup wiekowych. Ośrodek jest jednym z największych klubów w okolicach warszawy.

Niezależnie od tego na jaki wyjazd wyślemy naszą pociechę dobrze jest spytać dziecko czego chce i dobrać wycieczkę do jego zainteresowań. W efekcie wakacje na pewno będą niezapomniane.

Poznaj ofertę Klubu jeździeckiego Patataj:

Wyświetl większą mapę