Hurtownia torebek

Chyba każdy domyśla się – torebki damskie nie posiadają dna. Nieważne workowe, czy małe, jak również torebki damskie listonoszki, można w nich upchać niemal wszystko. I je same da się poupychać w całej szafie, dlatego – nigdy dość torebek! Tym bardziej teraz, kiedy standardem jest hurtownia torebek czy sklep internetowy, gdzie łatwo je nabyć po korzystnej cenie bez stania w kolejkach.

Torebek nigdy za wiele

torebka turkusowa

Źródło: www.superbag.pl

Warto mieć kilka rodzajów torebek, aby móc nosić je adekwatnie do potrzeby.

Ciekawi Cię mieszczący się w tym serwisie materiał? Kliknij zatem oprócz tego ten link i sprawdź więcej info program faktury na opisywany problem!

kopertówki sprawdzą się doskonale na wieczornych wyjściach, „worki” Bestini potrzebne będą głównie studentkom, które muszą upchać w nich stosy książek i zeszytów. „Listonoszki” z kolei bardzo dobrze wpasowują się w styl „retro”, zatem zawsze będą ponadczasowe i nigdy nie będą ocenione za faux pas w świecie mody. Ciekawy asortyment listonoszek oferuje nowa kolekcja – torebki David Jones. Dzięki ich klasycznym kolorom (biele, beże, brązy, czernie) będą nadawać się praktycznie do każdego pomysłu i koloru stroju. Na bardziej oficjalne spotkania koniecznie trzeba wybrać aktówki, w których przewidziane jest miejsce na segregatory itd. Można też nie zważać na okoliczności i zdecydować się na efektowność. Nietuzinkowe aplikacje w postaci kwiatków, czy ażurowych wstawek to znaki charakterystyczne torebek firmy Castella.

Torby dla panów

Chociaż mogłoby się zdawać, że torebki to temat, który dotyczy jedynie kobiet. Naprawdę mężczyźni również mają swój asortyment. Faktem jest, że ci, którzy nie są zobligowani wykonywaną pracą do ich noszenia, wolą raczej wrzucać swoje rzeczy do plecaka. Czas jednak nowoczesne podejście panów do noszenia toreb i zachęcić ich do mniej uczniowskiego, a bardziej ”dorosłego” stylu. Bogata propozycja aktówek i toreb na ramię na pewno pozwoli każdemu z nich odnaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Aktówki męskie to rozwiązanie dla zabieganych, pracujących mężczyzn.

Źródło: Torebki Damskie