Najnowsza kolekcja Zara – płaszcze

Wiosna w naszym kraju odznacza się wyjątkową kapryśnością pogodową, zatem dobrze jest zaopatrzyć się w zarazem szykowny i chroniący przed deszczem płaszcz. Spójrzmy, co do zaoferowania dla uwielbiających szykowne kreacje niewiast posiada tegoroczna kolekcja Zara.

Następną wartą uwagi propozycją, jaką zobaczysz na oficjalnej witrynie WWW firmy, jest sięgający do połowy uda płaszczyk z czarno-białym deseniem, który przywodzi na myśl cętki lamparta. Panie, które chcą pokazać światu swój nieokiełznany charakter, bez wątpienia kupią te płaszcze Zara. Kolejnym designem, który sięga po inspirację z świata zwierząt, jest płaszcz w prążki zebry. Jeśli lubisz surowe i praktyczne kroje, dobry dla ciebie okaże się średniej długości płaszcz w jednolitym kolorze, który ma wygodne kieszenie. Identycznie prosty, a zarazem trendy, jest mini płaszcz w łososiowym odcieniu. Wartym Uwagi krojem jest minimalistyczny płaszcz wykonany z surowa zbliżonego do skóry, utrzymany w surowej monochromatycznej tonacji.

Dla kobiet, które wolą etniczne wzornictwo, Zara przygotowała krótki płaszczyk z ciekawymi wzorami, utrzymany w łagodnej kolorystyce. Dla zwolenniczek krojów, które mają rustykalne klimaty, proponujemy płaszczyk zrobiony z paru różnych tkanin, utrzymany w stylizacji cepelianej. Kobiety klasyczne też zobaczą w kategorii płaszcze Zara garść wartych uwagi propozycji.

Jeśli sądzisz, że ten tekst jest godny uwagi, to co powiesz, gdy zobaczysz więcej wiadomości z tego źródła (https://koneser.eu/wydarzenia-aktualnosci/koncerty/)?. Po prostu kliknij tu oraz sprawdź.

Głównie należy zwrócić mocną uwagę na kremowy trencz ze stylowymi guzikami, pomyślany według tradycyjnych wzorów. W analogicznym designie wykonany jest również mały brązowawy płaszczyk z intrygującym marszczeniem na górze. Zupełnie inny jest surdut lniany, który swoim designem odważnie nawiązuje do strojów, jakie niegdyś zakładali więźniowie. To opcja dla kobiet, które kochają prowokować ubiorem.

Wymienione płaszcze Zara poznasz na stronie WWW tego iberyjskiego giganta ciuchowego. Na witrynie też możesz kupić dany strój, który zostanie ci dowieziony wprost do domu.