Uwaga! Skórzane rękawy wciąż są trendy

Wstawki z eko-skóry i skóry to trend, który został ciepło przyjęty przez miliony kobiet. Co więcej tego typu ozdoby nie kojarzą się już tylko z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już spotkać nawet w ciuchach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia lub po prostu do pracy. Do niedawna chodzenie po ulicach gustem. Posiadaczka takiej odzieży, albo była kobietą o mocno ekstrawaganckim stylu, albo w jej garażu zaparkowany był Harley Davidson.

ubrania

Autor: Axami
Źródło: Axami

W obecnych czasach sytuacja diametralnie się zmieniła. Wszystko dzięki modzie, która stale galopuje naprzód i nie zna granic, wciąż sięgając po nowe inspiracje. Kilka poprzednich sezonów pokazało, iż projektanci docenili wygląd skórzanych elementów w ubiorze. Wiele sklepów posiada w swoim asortymencie tego typu rzeczy. W zależności od typu sklepu są one wykonane z naturalnej skóry lub z ekoskóry. Możemy się też spodziewać, że te ze skóry będą znacznie droższe. Jeżeli więc nie chcemy wydać za dużo, lepiej jest postawić na elementy wykonane z ekoskóry, które w ofercie ma między innymi sklep h&m. Analogiczny efekt – skóry, uzyskuje się również na tzw. woskowanym materiale. Wygląda on bardzo podobnie do skóry, ale jego wygląd ma prawo zmienić się po praniu, co należy mieć na uwadze kupując tego typu rzecz.

Kolekcja ubrań Olsen Tribal Spirit

Autor: Olsen
Źródło: Olsen

Skórzane wstawki wykorzystywane są w projektowaniu różnych części garderoby. Mocno popularne są na rękawach, kołnierzach lub lamówkach. Ograniczeń ich użycia nie ma właściwie żadnych. Należy mieć jednak na uwadze aby wybierać takie ciuchy oraz materiały pod którymi skóra jest w stanie oddychać. Nie możemy przecież czuć się jak w jakiejś zbroi, bo ostatecznie efekt może być odwrotny od zamierzonego, a my sami zwyczajnie zmęczeni.

Czy pragniesz może dostać link do strony ray ban wrocław, gdzie czekają na Ciebie następne wpisy? Sądzimy, że spodoba Ci się nowy portal.

Wymienione wcześniej rękawy wydają się być bezpiecznym rozwiązaniem, a przy tym niezwykle efektownym. Kurtki h&m które są wykończone skórzanymi rękawami sprzedają się w ekspresowym tempie. Oprócz nich, sklep posiada w swoim asortymencie również żakiety oraz płaszcze ze skórzanymi elementami. Trzeba przyznać, że prezentują się bardzo elegancko i subtelnie. Jeśli do tej pory miałyście jakiekolwiek nawet najmniejsze wątpliwości, czy możecie sobie pozwolić na takie rzeczy, albo czy nadają się one na przykład by chodzić tak w pracy, odpowiedź jest nad wyraz prosta – można je ubrać wszędzie.

Źródło: domodi