Jeśli jesteś w trakcie stawiania pierwszego domu rodzinnego i chcesz efektownie uposażyć własne wnętrza – warto nie zapominać o najmniejszych, lecz istotnych detalach.

Obecnie – stawianie domu wolnostojącego, to nie wyłącznie świeże mury i standardowe wyposażenia wnętrz, ogrodu. To skomplikowana, wielopoziomowa konstrukcja, jaka potrzebuje stosownego, unikatowego projektu, dobrego składu i wykształconej grupy robotniczej. Każdy właściciel powinien także poświęcać mnóstwo uwagi i nabywać podstaw wiedzy w temacie kwestii formalnych i wykończenia domostwa, aby pełnia inwestycyjnego planu przebiegła zgodnie z życzeniami i oczekiwaniem.
Czytaj...

Świetny wystrój – designerskie meble do mieszkania

Nasze mieszkanie bądź dom to miejsce, w którym przeważnie spędzamy najwięcej czasu. Z tego względu jego wystrój jest dla nas wielokrotnie niezwykle istotny – ułatwia zobrazować naszą osobowość, utworzyć wkoło siebie miłe otoczenie, zapanować nad częścią rzeczywistości. W tym celu poszukujemy nietypowych elementów aranżacji wnętrz – designerskich mebli, awangardowych lamp, oryginalnych dodatków do ozdoby wnętrz.
Czytaj...

Jakimi metodami ogrodzić nasz dom?

Budowa domu to duża inwestycja. Wkładamy w tę działalność nie tylko wszystkie swoje oszczędności, lecz również czas po pracy. Dlatego chcemy, aby finalny rezultat był widowiskowy, a całość odpowiadała naszym wyobrażeniom. Z zaangażowaniem wertujemy czasopisma dekoratorskie, szukając w nich inspiracji. Szukamy wskazówek u znajomych, którzy mają budowanie domu już za sobą i mogą się z nami podzielić swoimi doświadczeniami. Oczywiście, jakakolwiek rada jest dla nas niezwykle cenna. Nierzadko też korzystamy z usług profesjonalistów. Pragniemy, by nasz dom był doskonały i był wierny naszym wyobrażeniom.
Czytaj...

Szkło w nowoczesnym domu

Nowe regulacje, kryzys na rynku mieszkań wymaga od sprzedawców sporej zdolności dostosowania się do zmian. Już nie tylko oni obniżają ceny, które w porównaniu do początkowych potrafią różnić się nawet o 19% na jednym m2, ale także ścigają się w zaspokojeniu potrzeb odbiorców.
Czytaj...

Świat projektów domów

Dom to wyjątkowe dla zapewne każdego człowieka miejsce. To w nim przeważnie byliśmy świadkami i uczestnikami wspaniałych momentów, takich jak między innymi kolacja wigilijna spędzonych wspólnie z najbliższymi w naszym życiu osobami. Z tego powodu wielu z nas marzy o tym, by będąc dorosłymi mieć okazję samodzielnie stworzyć swoją własną, kochającą się rodzinę.
Czytaj...