Agencje tłumaczeń

W okresie ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość minimalnie trzech języków zdaje się być fundamentalna. Niefortunnie niezbyt wielu z nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najczęściej stosowany jest język angielski, ale na zachodzie, na przykład we Wrocławiu, z uwagi na niedaleką odległość do granicy z Niemcami w przewadze jest język niemiecki.
Czytaj...

Kursy językowe dla obcokrajowców

Specjalistyczne kursy językowe dla osób z zagranicy są niezmiernie wzięte. Już nie tylko obywatele naszego kraju uczą się języków obcych przed wyjazdem zagranicę. W dzisiejszej dobie także obcokrajowcy mieszkający w naszym kraju próbują porozumiewać się w naszym pięknym języku. Stąd też chętnie uczęszczają do polish course Warsaw to piękne miasto, w którym obcokrajowców jest coraz więcej. Dlatego też w Warszawie szkoły języka polskiego dla osób z zagranicy są dzisiaj w modzie.
Czytaj...

Rosnąca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista należy do jednego z dziesięciu w największym stopniu poszukiwanych przez pracodawców miejsc pracy. Jednakże zawód ten nie jest dla każdego. Ażeby nim zostać trzeba lubić matematykę a w szczególności komputery, czyli informatykę. Jedno jest bezsporne programista to profesja z przyszłością. Niedługo będą oni tak samo poważani i respektowani jak prawnicy czy lekarze.
Czytaj...