Nowa gama wzorów toreb H&M dostępna już w salonach.

Sieć sklepów H&M jest ostatnio bardzo popularna. Pojawia się coraz więcej punktów tej sieci, a oferta ulega powiększeniu. Coraz znaczniejszą grupę towarów stanowią buty i akcesoria. Uszyte są z różnych tkanin i w różnych stylach. Ich wybór uzależniony jest także od sezonu. Podobnie w przypadku wszystkich innych sklepów, również tutaj inne dodatki i akcesoria oferowane będą w sezonie letnim, a inne w zimie. Powinny one być przede wszystkim dopasowane do kolekcji odzieży w konkretnym momencie. W każdym sezonie zimowym znaczną grupę butów damskich tworzą kozaki.
Czytaj...

Bokserki dla mężczyzn oraz ubranka dla dzieci – poznaj trendy

Panowie często zapominają, że nie tylko to, jaką kobieta posiada bieliznę jest ważne, ale również to, jaką oni mają bieliznę. Często panowie posiadają kilka par bokserek, 2 pary slipek i twierdzą, że to jest wystarczające. Jednak panowie powinni trochę pomyśleć i zrozumieć, że warto, co miesiąc lub dwa kupić sobie nowe bokserki męskie atlantic lub któreś slipki tej firmy. Dzięki temu będą też mogli regularnie wyrzucać tę bieliznę, której już nosić nie powinni. Firma Atlantic posiada faktycznie fajną męską bieliznę.
Czytaj...

Biżuteria – zrób to sam!

Wyroby biżuteryjne od pradawnych czasów rozbudzały pożądanie. Już ludzie w czasach prehistorycznych używali małe kostki, kamienie oraz zwierzęcą skórę do tworzenia oryginalnych ozdób. W starożytności wykonywano już przepiękne ozdoby z drogocennych minerałów. I tak już jest do dzisiaj, kiedy biżuteria podnieca nasze zmysły. Jednakże w tej branży nie można mówić o zastoju. Wręcz odwrotnie, nieustannie powstają nowe, interesujące techniki, dzięki temu biżuteria staje się co raz bardziej różnorodna.
Czytaj...

Zegarkowy zawrót głowy

Mimo że branża zegarkowa jest bardzo konserwatywna, również można zauważyć w niej pewne trendy. Dla przykładu zegarki damskie Swatch coraz częściej ozdabiane są drogimi kamieniami, nie tylko na cyferblacie, ale również kopercie czasomierza. Czasomierz staje się elementem biżuterii, bransolety wykonane są nie tylko ze stali, ale z białego złota czy srebra, są ważnym elementem dekoracyjnym, wysadzanym kamieniami szlachetnymi bądź inkrustowanym.
Czytaj...

Torebki Zara

Każda pani zdaje sobie sprawę, jak kluczowe są nawet najmniejsze elementy w kreacji. Żeby wyglądać olśniewająco, trzeba dobrać buty do spodni, spodnie do góry, górę do kamizelki. Na zwieńczenie dzieła trzeba jeszcze dopasować odpowiednią torebkę, która będzie w sam raz komponować się z resztą kreacji. Przyjrzyjmy się, jakie pozycje pojawiły się w najnowszej kolekcji torebki Zara.
Czytaj...

Najcudowniejsze stroje z oferty Mango

Popularna w całej Europie marka proponuje klasyczne kobiece stroje na każdą okazję. W stylu hippie, wizytowym, codziennym czy odpowiednim do biura. W nowym roku będzie w czym wybierać – sukienki Mango dostępne będą w różnych krojach, rozmiarach oraz kolorach. W sieci odzieżowej Mango nowa kolekcja 2013 będzie nieustannie uzupełniania o atrakcyjne akcesoria. Do każdej propozycji sukienki Mango ma w zanadrzu konkretny model torby. Produkcji niezawodnej katalońskiej firmy Mango sukienki szczególnie akcentują kobiecość i są zawsze znakomitej jakości.
Czytaj...

Co da się kupić na aukcjach w sieci?

Na aukcjach internetowych da się zakupić praktycznie wszystko. Naturalnie, uzależnione jest to od tego, jakie będzie nasze zapotrzebowanie w danym momencie, jednak nie można ukryć, że o ile ktoś będzie mieć ustalony koncept co do tego, co ma obowiązek nabyć to natychmiast wie, na jakie witryny się przekierować, by na nich uczestniczyć w aukcjach.
Czytaj...