Zegarkowy zawrót głowy

Mimo że branża zegarkowa jest bardzo konserwatywna, również można zauważyć w niej pewne trendy. Dla przykładu zegarki damskie Swatch coraz częściej ozdabiane są drogimi kamieniami, nie tylko na cyferblacie, ale również kopercie czasomierza. Czasomierz staje się elementem biżuterii, bransolety wykonane są nie tylko ze stali, ale z białego złota czy srebra, są ważnym elementem dekoracyjnym, wysadzanym kamieniami szlachetnymi bądź inkrustowanym.
Czytaj...

Torebki Zara

Każda pani zdaje sobie sprawę, jak kluczowe są nawet najmniejsze elementy w kreacji. Żeby wyglądać olśniewająco, trzeba dobrać buty do spodni, spodnie do góry, górę do kamizelki. Na zwieńczenie dzieła trzeba jeszcze dopasować odpowiednią torebkę, która będzie w sam raz komponować się z resztą kreacji. Przyjrzyjmy się, jakie pozycje pojawiły się w najnowszej kolekcji torebki Zara.
Czytaj...

Ubrania męskie

Odzieży dla mężczyzn zazwyczaj poświęca się znacznie mniej uwagi niż tej dla kobiet. Nie oznacza to jednak, że mężczyźni nie powinni zwracać uwagi na to, w co się ubierają. Wynika to w pewnym stopniu z tego, że ubiór dla panów jest bardziej uniwersalny od damskiego. Na przykład na różnorodne uroczystości mężczyzna może założyć garnitur i będzie to mile widziany rodzaj odzieży. Panie natomiast na każdą okazję mogą mieć inną kreację.
Czytaj...

Buty dla sportowców

Wiosna to najwyższa pora, by zacząć uprawiać jakiś sport. Jeżeli pragniesz dbać o kondycję, powinieneś kupić dobry sprzęt do treningów. Kluczowym elementem w arsenale sportowca są dobrze dobrane buty. Niedużo osób wie, że jakże popularne truchtanie po chodniku jest właściwie bardzo szkodliwe dla naszych stawów. By zmniejszyć te niszczące efekty biegania, trzeba nabyć buty, który efektywnie amortyzują ruch. Lekarze, trudniący się fizjologią biegania, wymyślili modele idealne do różnych rodzajów aktywności.
Czytaj...

Biżuteria – zrób to sam!

Ozdoby od pradawnych czasów wzbudzały pożądanie. Już ludzie pierwotni używali kawałki kości, skamieliny i skórę zwierząt do wytwarzania oryginalnych ozdób. W czasach starożytnych wytwarzano już niezwykle kunsztowne ozdoby z kosztownych kamieni. I tak już jest do dnia dzisiejszego, gdy biżuteria podnieca nasze zmysły. Jednak w tym rzemiośle nie możemy mówić o stagnacji. Wręcz odwrotnie, ciągle powstają nowe, ciekawe techniki, dzięki czemu biżuteria staje się co raz bardziej bogata.
Czytaj...

Co warto wiedzieć o skarpetkach?

Skarpety są bardzo dobrymi pomysłami prezentowymi, ale naturalnie nie tylko. Należy wiedzieć, że wiele właśnie od nich zależy. Zatem jeżeli będziemy tak jakby chodzili w nieodpowiednich skarpetkach, niejako automatycznie pomniejszamy własny komfort życia. To naprawdę nie jest jakaś przesada – można w sumie powiedzieć, że choć często w zupełności nie patrzymy na temat swoich skarpetek, to ogólnie są ważną częścią naszej garderoby. Miejmy wielką nadzieję, iż sporo większa liczba osób będzie zwracała właśnie na to własną uwagę. Chodzi w tym momencie o skarpety damskie, ale także męskie!
Czytaj...

Wybieramy suknię na ślub

Dzień ślubu to bezsprzecznie jedna z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najmniejsze szczegóły. W Polsce można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, skorzystać z usług firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów. fotografie coraz rzadziej robi sąsiad – wyręcza go profesjonalny fotograf, który robi oryginalne sesje fotograficzne w plenerze. Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80.
Czytaj...

Modne sklepy z odzieżą

Na dzień dzisiejszy sieciowe sklepy z odzieżą są bardzo popularne w kraju. Można je spotkać w większości przypadków w galeriach handlowych. Największe sieci przyciągają duże ilości klientów, a co za tym idzie osiągają wielkie zyski. Pewna liczba sklepów należy do wielkich koncernów i ma charakter międzynarodowy, część z kolei powstała w kraju. Ta różnica nierzadko znajduje odbicie w kosztach wyrobów, choć nie w każdym przypadku. Działają również ”sieciówki”, oferujące tylko buty. Na terenie kraju do tego rodzaju sklepów zaliczyć można CCC i Deichmann i są to bez wątpienia najpopularniejsze sklepy obuwnicze w kraju. Oferta obuwia jest tam niezwykle bogata, a ceny stosunkowo niezbyt duże.
Czytaj...

Jak odpowiednio wybrać modne spodnie, aby wyeksponować naszą figurę?

Każda sylwetka ma własne wady i plusy. Lecz do wszystkich możemy dopasować pasującą garderobę, po to by ukryć niedoskonałości i uwidaczniać, to, co najlepsze. Choć zajmują się tym specjaliści, podstawowe typy sylwetek jesteśmy w stanie rozpoznać bez ich rady. Jest to niezmiernie przydatna wiedza, gdy musimy pójść na zakupy. Często bowiem, w pogoni za modą zapominamy o tym, w czym jest nam dobrze, a czego powinnyśmy unikać. Bardzo wiele błędów popełniamy, kupując spodnie. Ponieważ, zazwyczaj, mamy ich w szafie tylko kilka sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, należy zwrócić uwagę na klika drobiazgów, by później w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrot zakupów, ale po co tracić czas, jeżeli można poznać parę złotych zasad.
Czytaj...