Zabawa jest w na TOP-ie – czyli o zabawnych ubraniach

W dzisiejszym świecie każdy z nas jeśli nie chce zostać w tyle musi nie tylko dorównywać innym, ale także spośród innych się wyróżniać, o ile chce zostać zauważony. Wykorzystujemy do tego mniej lub bardziej wyszukane sposoby, żeby wybić się z tłumu i zostać zapamiętanym. Przeważnie swoją oryginalność podkreśla się poprzez urodę (ciekawy odcień włosów, nienaganna cera, dokonała sylwetka, wytatuowana skóra), ale również poprzez ubrania.
Czytaj...

Najcudowniejsze stroje z oferty Mango

Znana doskonale w całej Europie firma proponuje klasyczne stroje dla kobiet na każdą okazję. W stylu hippie, eleganckim, codziennym lub właściwym do biura. W nowym roku będzie w czym wybierać – sukienki Mango dostępne będą w różnych fasonach, rozmiarach i odcieniach. W sieci odzieżowej Mango nowa kolekcja 2013 będzie wciąż uzupełniania o innowacyjne akcesoria. Do każdej propozycji sukienki Mango ma w zanadrzu konkretny model torby. Produkcji niezawodnej katalońskiej firmy Mango sukienki szczególnie uwydatniają kobiecość oraz są zawsze najlepszej jakości.
Czytaj...

Czemu bezmyślnie podążamy za modą? Czy warto, czy lepiej znaleźć własny styl i go rozwijać?

Jak to właściwie jest, że bez wątpliwości i większego zastanowienia wyrzucamy całkowicie sprawne ciuchy? Są to rzeczy często prawie bez śladów użycia, wyrzucamy je tylko dlatego, gdyż przestały być w modzie. Ile więc typów par spodni, koszulek czy innych fragmentów garderoby znalazło się w taki sposób na śmietniku? Z pewnością jest to bardzo duża liczba. Dlaczego tak robimy, wyrzucamy w dobrym stanie rzeczy, które mogą nam się jeszcze przydać i kupujemy coś nowego, modnego. Jedna z ciekawych teorii mówi, że jesteśmy po prostu gatunkiem stadnym oraz podążamy za trendami, jakie inna osoba lansuje, ktoś bardziej znany oraz popularny.
Czytaj...

Ćwieki są wciąż na topie

We wcześniejszym sezonie królowały ciuchy ozdobione różnymi ćwiekami, nitami i kolcami. W sklepach są już także kolekcje z nowego sezonu, które pokazują, że trend na ćwieki będzie trwać jeszcze przez pewien czas. Kiedyś takiego rodzaju dodatki przynależne były jedynie dla osób o rockowych, punkrockowych i metalowych gustach. Aktualnie ćwieki dostrzega się nawet na eleganckich torebkach czy gustownych sukniach.
Czytaj...

Nowa gama wzorów toreb H&M dostępna już w salonach.

Sieć sklepów H&M jest ostatnio niezwykle popularna. Tworzonych jest coraz więcej punktów tej sieci, a oferta ulega poszerzeniu. Coraz większą część produktów stanowią buty i akcesoria. Wykonane są z różnych tkanin i w różnych rodzajach. Ich dostpność uzależniona jest również od sezonu. Tak jak w przypadku wszystkich innych sklepów, także tutaj inne dodatki i akcesoria do kupienia będą w sezonie letnim, a odmienne w zimie. Muszą one być przede wszystkim dobrane do oferty ubrań w danym sezonie. W każdym sezonie zimowym znaczną część obuwia damskiego stanowią kozaki.
Czytaj...

Kreatorzy świata mody. Czy na każdym kroku mają rację?

Jak to jest z tą modą, która co sezon zagląda do naszej garderoby i sprawdza, obserwuje, co w niej mamy, jakie zmiany zaszły i czy na lepsze, a może jednakna gorsze, i co zamierzamy, czy podążymy ku nowym tendencjom , czy jednak nie, lepiej nie, pójdziemy własną ścieżką, nie będziemy wzorować się na jednosezonowej modzie, która zniknie tak szybko jak się pojawiła, jak bańka mydlana i przyjdzie coś innego…
Czytaj...