Dywan to… zdrowie!

Po długim okresie niełaski obserwujemy jak dywany triumfalnie powracają na salony Cichy, miękki Dywanowy Come Back ruszył na całym świecie. Tymczasem wykładziny i panele zdążyły już wyeliminować swojskie trzepaki z naszych podwórek. Podwórka zaś opustoszały dzięki komputerom i manii bezpieczeństwa, które skutecznie wygoniły stąd milusińskich.

Czytaj...

Pierwszy zabieg estetyczny

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające często powodują takie reakcje. Najczęściej większość z nich jest nieprawdą, który należy obalić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Lęk i obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Z tego powodu Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm przełamuje opór i mity zachęcając do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.
Czytaj...

Źródła termalne najlepszym lekiem na duszę i ciało

Wyzwania codzienności wysysają z nas mnóstwo mocy. Niestety, robiąc nasze codzienne obowiązki tylko ją tracimy. Codziennie bywamy narażeni na sporo stresujących sytuacji. W pracy zawalają nas rozmaitymi zadaniami, często również jesteśmy zmuszeni brać nadgodziny, aby przypodobać się szefowi. W domu oczekują na nas problemy z pociechami i partnerami. W dodatku, jadamy niezdrowo.
Czytaj...

Zadbaj o oczy

Ilość aktualnie znanych wad wzroku jest bardzo duża i stale wzrasta. Generalnie choroby tego typu występują od bardzo dawna, ale czasy obecne jeszcze bardziej temu sprzyjają. Szczególnie zagrożone są osoby, których praca polega na stałym wpatrywaniu się w ekran komputera. Tym sposobem ludzie ci zbyt często przemęczają narząd wzroku, zwłaszcza że człowiek siedzący przed komputerem mruga o wiele rzadziej niż zazwyczaj. A zmniejszona częstotliwość mrugania prowadzi do wysuszania gałek ocznych, które to może być groźne dla ich stanu.
Czytaj...

Świetne pieluchomajtki dla osób starszych

Różne przyczyny niekiedy potrafią sprawić, że niektóre produkty higieniczne okazują się w zasadzie nieodzowne. Nie każdy ma świadomość, że wbrew obiegowej opinii tak zwane pieluchomajtki bynajmniej nie są produktami wyłącznie dla dzieci – czasem używają nich dorośli, przykładowo w bardzo zaawansowanym wieku lub o sporym stopniu niepełnosprawności , a także mających trwałe albo tymczasowe problemy z nietrzymaniem pęcherza.
Czytaj...

Najlepsi lekarze w Twoim mieście

Wypróbowany przez wielu pacjentów okulista Białystok już na początku styczności z pacjentem jest w stanie zdiagnozować jakiekolwiek schorzenie lub problem ze wzrokiem. Właściwe podejście zarówno do dzieci, jak i dorosłych sprawia, że jego doskonały kontakt z każdym pacjentem odbija się szerokim echem w całej Polsce. Do sprawdzonych usług lekarskich przekonało się już wielu ludzi, a ich problemy zdrowotne – mniejsze lub większe – zawsze zostały rozwiązywane w odpowiedni sposób, prędko oraz bezproblemowo.
Czytaj...

Opinie o lekarzach specjalistach – dermatolog i okulista Kraków

Polecany przez przyjaciół dermatolog Kraków pomoże zarówno przy drobnych problemach na skórze, które niekoniecznie muszą oznaczać chorobę, jak i przy trudniejszych problemach skórnych. Cera z trądzikiem to coś, co dermatolog Kraków pozwoli usunąć w krótkim czasie. Wielu pacjentów, którym dermatolog Kraków już pomógł, reklamuje go na forach internetowych i specjalnych serwisach rankingowych, na których ocenia się swoich lekarzy i dodatkowo można podzielić się swoją opinią. Dzięki temu następni pacjenci mają pojęcie, dokąd mogą się wybrać, ile zapłacą za wizytę i czego mogą się spodziewać. Na szybkie efekty kuracji za nieduże pieniądze oraz zaoszczędzone nerwy oraz troski dermatolog Kraków pozwoli już od pierwszej wizyty.
Czytaj...

Piękno od pszczół

logotyp

Autor: Nantes
Źródło: http://www.nantes.pl
Poprawa apetytu – to tylko jedna z wielu właściwości mleczka pszczelego. Royal Jelly czyli królewski dar, daje królowej pszczół ogromną długowieczność. W ten sam sposób działa na naszą skórę. Mleczko pszczele jest używane w kosmetologii jako preparat antybakteryjny, dlatego polecamy krem przeciwzmarszczkowy firmy Nantes.
Czytaj...

Na co zwrócić uwagę wybierając zabawki dla najmłodszych

Kiedy nasze maleństwo pojawia się na świecie, całe nasze życie kręci się wokół tej bezbronnej kruszyny. Nagle orientujemy się, że rzeczy, które kiedyś były dla nas tak ważne,teraz straciły znaczenie. Obecnie liczą się tylko potrzeby naszego malucha. I tak już zachowujemy się przez całe życie. Oczywiście, w chwili, kiedy nasze dziecko dojrzewa i zakłada własną rodzinę, większa część obowiązków z nas spada, ale to ciągle jest nasze maleństwo i zawsze będziemy się starać pomagać, tak bardzo, na ile damy radę.
Czytaj...

Czas iść na siłownię!

Mimo że dopiero co minęły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, warto już pochylić się nad wakacyjną prezencją. Do lata jeszcze parę miesięcy, a więc dokładnie tyle, żeby zapisać się na aerobic albo siłownię i zmienić jadłospis. Kilka tygodni przed urlopami sale są przepełnione tzw. „sezonowcami”, którzy usiłują polepszyć sylwetkę w niewielkim czasie.
Czytaj...