Naklejki na lodówkę, zatem z jakich względów dobrze pomyśleć nad taką niesztampową ozdobą

Ładnie urządzone wnętrza mają wielce wpływają na nasze samopoczucie. Wchodząc do zadbanego salonu z wygodnym umeblowaniem, szykownymi firankami i przytłumionym światłem odczuwamy, jak puszczają nas wszystkie nerwy. Zatem staramy się nabywać piękne zasłony do sypialni, wielkie poduszki do sypialni i mięciutkie dywany do pokoju naszego brzdąca.
Czytaj...

Kreatywni i zaradni rodzice urządzą pokój dziecka za grosze! Sprawdź ich świetne sposoby!

Wszystko, co jest dostępne w sklepach z asortymentem dziecięcym, najczęściej jest dla nas piękne, urocze i słodkie i budzi miłe skojarzenia. Kolorowe kocyki, śliczne ubranka i różne zabawki wyglądają naprawdę zachwycająco, jednak ich ceny potrafią przyprawić o zawrót głowy. Wizualizacje pokoi w katalogach czy ich realizacje w salonach meblowych nie zawsze idą w parze z tym, na co nas stać. Jak rozwiązują ten problem zaradni rodzice?
Czytaj...

Tatuaże i naklejki na szybę

Swego czasu w wielu kulturach tatuaż mogli sobie zrobić tylko nieliczni. Głównie byli to plemienni wojowie. Przystrajanie skóry tatuażem miało znaczenie obrzędowe. Następnie tatuaże wykonywali sobie zwyczajni ludzie, lecz zazwyczaj był on kojarzony z kryminalnym półświatkiem. Z czasem jednakże uległo to zmianie. Tatuaże zaczęli wykonywać aktorzy, wokaliści a nawet politycy.
Czytaj...