Nie obawiaj się współczesnego designu

Współczesny, surowy wystrój wnętrz robi się coraz modniejszy. Już nie tylko w wielkich biurowcach, ale też w naszych własnych mieszkaniach używa się do wykańczania wnętrz materiały takie jak aluminium czy szkło. Nikogo nie dziwią już proste betonowe kolumny we wnętrzach, w szczególności gdy są to lokale typu loft, do których idealnie pasuje tego typu przemysłowy styl wystroju. Również typowe mieszkanie w bloku można całkowicie zmienić korzystając z tego rodzaju rozwiązań.
Czytaj...

Popularne rozwiązania kanap

Wybierając spośród najciekawszych propozycji producenta na rynku meblowym, należy przyjrzeć się z dokładnością oferowanym zestawom mebli. Nierzadko pojawia się możliwość zmiany jednego elementu, bez dodatkowej opłaty, a jedna część składowa najczęściej jest wystarczająca, by nadać zestawom oryginalności, nieszablonowości i praktyczności. Niezwykłe meble, jakie oferuje dzisiaj wiele marek oraz firm meblowych w Polsce stanowić mogą atrakcyjny element aranżacji całego pomieszczenia w domu oraz mieszkaniu, a także inspirację dla odwiedzających gości.
Czytaj...

Urządzamy biblioteczkę w naszym lokum

Wielki dom, gdzie znajdzie się miejsce na przeróżne pomieszczenia, to marzenie niejednego z nas. Wspaniale byłoby mieć do swojej dyspozycji miejsce, w którym będziemy oglądać tylko filmy. Takie domowe kino, z mięciutkimi siedziskami i telewizorem na całą ścianę to pragnienie wszystkich dzieci. Tymczasem nieco starsi pragną miejsca, w którym mogliby się zrelaksować i w spokoju oddać ulubionemu zajęciu- czytaniu książek. Czy biblioteczka to jedynie pobożne życzenie?
Czytaj...

Szkło w nowoczesnym domu

Nowe regulacje, kryzys na rynku mieszkań wymaga od sprzedawców sporej zdolności dostosowania się do zmian. Już nie tylko oni obniżają ceny, które w porównaniu do początkowych potrafią różnić się nawet o 19% na jednym m2, ale także ścigają się w zaspokojeniu potrzeb odbiorców.
Czytaj...

Funkcjonalna armatura w łazience

Łazienka jest miejscem, w którym kąpiemy się i robimy makijaż. Często jest dopasowana do naszych pomysłów. Służy jako pomieszczenie do prania i często przechowalnia na środki czystości. Mimo wszystko pewne obiekty świadczą o jej funkcjonalności. Coraz częściej decydujemy się na duże i funkcjonale łazienki ułatwiające poruszanie się po nich.
Czytaj...

nowoczesne tendencje w oświetleniu

Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca – śpiewał Kazik. I trzeba się z tym zgodzić. W Polsce czas jesienno-zimowy ciągnie się długo natomiast ilość promieni słonecznych docierających do powierzchni jest niewielka co bardzo negatywnie wpływa to na nasz nastrój. Depresja oraz ciągłe zmęczenie dopada nas o wiele częściej i silniej niż latem. Możemy poprawić tę sytuację zwiększając należytą ilość światła sztucznego, a wybór tu jest nieograniczony.
Czytaj...

Propozycje mebli z Grodziska Mazowieckiego

Każdej osobie zależy, aby mieszkanie prezentowało sobą klasę i autentyczny styl. Żaden pokój nie może być tu żadnym wyjątkiem. Z tego powodu urządzając je potrzeba przyłożyć się silnie do jej perfekcyjnego umeblowania.W dzisiejszych czasach wiele problemów z kwestiami wykonywania mebli na specjalne zamówienie są w stanie pomóc rozwiązać wyznaczeni znawcy, do których potrzeba zwracać się nieraz po poradę, lub aby zlecić im dany mebel.
Czytaj...

Jadalnia jak z obrazka

Jeśliby przeprowadzić wywiad wśród znajomych i wypytać o ukochane pomieszczenie w domu, bez wątpienia duża część postawiłaby na kuchnię. Nie ma co kryć, że dokładnie to miejsce jest swego rodzaju sercem naszego domu. To w kuchni robimy posiłki, które później wraz z rodziną jemy przy wspólnym stole. To tu zazwyczaj dochodzi do ważnych rozmów pomiędzy rodzicem, a dzieckiem. Także w kuchni zazwyczaj panie domu spędzają wolne chwile z przyjaciółkami przy kubku świeżo zaparzonej herbaty. Nie wyobrażamy sobie domu bez kuchni.
Czytaj...