Jak dobrać rower dla siebie?

Jeżdżenie rowerem to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując prosto przed siebie nie tylko pozbywamy się nadprogramowych kilogramów i zwiększamy masę mięśniową. Rezygnując z nieekologicznych form transportu nie zanieczyszczamy przy okazji środowiska. Zalety niewątpliwie są ważne jednak zainteresowanie należy w pierwszej kolejności skupić na najważniejszym elemencie opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy kupić?
Czytaj...

Od kiedy przydomowe siłownie są tak często spotykane.

Naturalna figura i smukła sylwetka to pragnienia każdego z nas. Tak na prawdę są tylko dwie możliwości na utrzymanie dobrej sylwetki: pierwszy z nich polega na systematycznych ćwiczeniach fizycznych, kolejny powiększony jest dodatkowo o odchudzającą dietę, jakiej musimy się trzymać przez długie miesiące. Nie wszyscy lubią uprawianie sportu na świeżym powietrzu. Dla nich różne hurtownie oferują sprzęt, który należy postawić w mieszkaniu, taki jak np. orbitreki, steppery czy trenażery.
Czytaj...

Ćwiczenia dla zdrowia

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu mieszkańców naszego kraju, a odpowiedź jest łatwa – obie te rzeczy! Jak wszyscy wiedzą, ruch dobroczynnie wpływa na zdrowie człowieka. Do wyboru jest sporo rozmaitych aktywności, nie powinno się więc ograniczać do jednego.
Czytaj...