porady dietetyka

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to spora ilość wyzwań. Dzięki poradom specjalistów i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak medycyna estetyczna, droga ta wcale nie musi być zawiła. Walka z nadwagą czy poprawa ogólnej kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być wiele. Sprawdzona recepta na efektywne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, połączona z ruchem i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przynosi upragniony efekt, a konsekwentnie stosowana rozwiąże wiele problemów
Czytaj...

Poćwicz z psem

Dla ludzi wykonujących siedzącą pracę zalecany jest aktywny wypoczynek. Oczywiście sport powinien uprawiać każdy, bo to najlepszy sposób na zachowanie wigoru i wysokiej formy. Większości ludzi jednak niełatwo jest zmusić się do codziennego wysiłku. W dobrej sytuacji są właściciele psów. Zwierzak zmusza do wychodzenia z domu minimum kilka razy dziennie, na co najmniej piętnaście minut. To już dobry początek. Każdy moment ruchu na dworze przyczynia się do polepszenia naszej formy.
Czytaj...

Najnowszy sport narodowy?

Które zawody sportowe są ukochane przez Polaków? Na pewno piłka, mimo faktu, że nasi zawodnicy słabo grali w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych występów były oglądane przez miliony rodaków. To powszechna tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej publiczności. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.
Czytaj...

Sklep sportowy: steppery, śpiwory, hulajnogi oraz inne

Wszystko za czym goni się w obecnych czasach – zdrowe, witalne i pogodne życie, zawiera się w jednym słowie – sport. Jest wiele dyscyplin, z pewnością nie każdy może uprawiać część, ale pora zaufać, że sport uwalnia pokłady niespożytej energii. Obecnie podąża się za hasłami takimi jak zdrowie, uroda i witalność, niekiedy osiągając to w sposób sztuczny i wymuszony. A rozwiązanie jest inne.
Czytaj...

Twoje zdrowie w Twoich rękachLeczenie kontuzji

Każdy, kto uprawia jakiś sport kiedyś raczej dozna jakiegoś rodzaju kontuzji. Jest to tak naprawdę nieuniknione, ale nie może być powodem do załamania. Mięśnie, stawy czy ścięgna czasem zwyczajnie odmawiają działania. Czasami wystarcza jeden nieuważny krok, żeby złapać kontuzję. To nie znaczy jednak, że trzeba porzucić nasze hobby. Potrzebna jest tylko właściwa diagnoza i właściwe leczenie. Nawet najostrożniejszy sportowiec to potwierdzi

.

Czytaj...

Jak dobrać rower dla siebie?

Jeżdżenie rowerem to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując prosto przed siebie nie tylko pozbywamy się nadprogramowych kilogramów i zwiększamy masę mięśniową. Rezygnując z nieekologicznych form transportu nie zanieczyszczamy przy okazji środowiska. Zalety niewątpliwie są ważne jednak zainteresowanie należy w pierwszej kolejności skupić na najważniejszym elemencie opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy kupić?
Czytaj...

Ładna sylwetka i imponująca kondycja

Jeśli chcemy chwalić się piękną sylwetką oraz wspaniałą sprawnością fizyczną przez długie lata, musimy systematycznie uprawiać aktywność fizyczną. Jest to naiwny frazes, ale mimo wszystko, wciąż mnóstwo ludzi nie kieruje się tą złotą zasadą. Nowoczesny styl życia, kiedy większość ludzi przeżywa dzień siedząc za biurkiem, niezwykle szkodzi naszemu organizmowi.
Czytaj...

Mała ochota na seks a spadek libido u mężczyzn

Mnóstwo mężczyzn oraz niewiele mniej ich kobiet zadaje sobie obecnie pytanie, jak zwiększyć potencję. Zależy to od sposobu życia, genów, jak również podejścia danego pana. Bez wątpienia ze spadaniem libido związany jest niekorzystnie wpływający na relację pary brak ochoty na współżycie. Z nieznacznym popędem seksualnym związanych jest zazwyczaj niemało, zróżnicowanych przyczyn. Jedną z nich mogą być problemy hormonalne w organizmie mężczyzny. Ingerencja farmakologiczna niesie ze sobą także niekorzystne skutki, dlatego warto uprzednio poradzić się eksperta.
Czytaj...

Buty dla sportowców

Wiosna to świetny okres, by zacząć żyć na sportowo. Jeśli pragniesz dbać o kondycję, powinieneś nabyć porządny sprzęt do treningów. Kluczowym elementem w arsenale sportowca są dobrze dobrane buty. Niewiele osób wie, że jakże popularne truchtanie po chodniku jest właściwie bardzo szkodliwe dla naszych stawów. By złagodzić te niszczycielskie efekty biegania, warto wybrać buty, który skutecznie amortyzują ruch. Lekarze, parający się fizjologią wysiłku, stworzyli modele pasujące do różnych rodzajów aktywności.
Czytaj...

Nowe linie wzornicze modnych męskich kurtek już do kupienia w sklepach na terenie całego kraju

Sklep Zara ogólnie odznacza się ogromnym asortymentem swych wyrobów. Tak też jest w przypadku kurtek. W sklepach tych bowiem pod hasłem „kurtka damska” kryje się cała szeroka i zróżnicowana gama towarów. Będą więc typowe kurtki o zróżnicowanych fasonach, jak również marynarki, żakiety i wiele innych. W odróżnieniu od pozostałych marek płaszcze umieszczone są w osobnej grupie. Wybór jest więc ogromny. Wspomniana kolekcja obowiązuje podczas sezonu wiosennego, a więc ubrania są raczej cienkie i z lekkich tkanin. Podobnie jak w przypadku każdego innego sklepu sieciowego, również w punktach Zara asortyment uzależniony jest od pory roku. Marka Zara obecnie zdobywa bardzo szerokie grono miłośników, coraz częściej także wśród panów.
Czytaj...

Wybór odpowiedniej gry online

Kiedy staje się przed wyborem tej doskonałej i niezwykle ciekawej gry, gdy na rynku znaleźć można tak dużo rozmaitych ofert, dla wielu rozpoczyna się kłopot. Dla wielu, lecz nie dla wszystkich, gdyż pasjonaci gier na PC wiedzą, co dobre i jakie mają preferencje. Młodzież, która zainteresowana jest nowoczesnymi opcjami technicznymi wymaga od producenta mnóstwo, a z każdą następną edycją gry ich kryteria ulegają zmianom. Różne możliwe do kupienia na rynku gry akcji nie spodobają się wszystkim opiekunom, ponieważ leje się tam krew oraz widać przemoc. Przed nabyciem jest więc wskazane dokładnie przyjrzeć się specyfice gry, opisaną zwykle przez producenta na opakowaniu.
Czytaj...

Od kiedy przydomowe siłownie są tak często spotykane.

Naturalna figura i smukła sylwetka to pragnienia każdego z nas. Tak na prawdę są tylko dwie możliwości na utrzymanie dobrej sylwetki: pierwszy z nich polega na systematycznych ćwiczeniach fizycznych, kolejny powiększony jest dodatkowo o odchudzającą dietę, jakiej musimy się trzymać przez długie miesiące. Nie wszyscy lubią uprawianie sportu na świeżym powietrzu. Dla nich różne hurtownie oferują sprzęt, który należy postawić w mieszkaniu, taki jak np. orbitreki, steppery czy trenażery.
Czytaj...

Dlaczego najpopularniejsze są gry wideo?

Dzisiaj modne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo firmy Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, czyli Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, to jest gry przeznaczone wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.
Czytaj...

Ogromne zainteresowanie tenisem

Trudno zapomnieć, jak narodziła się małyszomania. To naturalny proces, że na fali sukcesów jednego człowieka znacznie rośnie zainteresowanie dyscypliną. I tak się w rzeczy samej stało ponad dekadę temu, gdy wcześniej całkowicie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła pasjonować bardzo szerokie grono ludzi. Powstawały dedykowane strony internetowe i tak dalej. Sporo ludzi zastanawia się, czy także tak się zdarzy w przypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.
Czytaj...

Ćwiczenia dla zdrowia

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu mieszkańców naszego kraju, a odpowiedź jest łatwa – obie te rzeczy! Jak wszyscy wiedzą, ruch dobroczynnie wpływa na zdrowie człowieka. Do wyboru jest sporo rozmaitych aktywności, nie powinno się więc ograniczać do jednego.
Czytaj...