Radca prawny

Oto krótki artykuł, w jakim w kilku krokach objaśnię, co powinno się zrobić, by ustanowić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założenie spółki z o.o. to proces, który może trwać kilka tygodni, jednak znacznie skróci się, jeżeli opłacimy usługi kancelarii prawnych albo radcy prawnego.
Czytaj...

Co powinna wiedzieć Twoja księgowa

Gdy jesteśmy zatrudnieni w dziale księgowości albo kadr powinniśmy być ciągle na bieżąco z nowelizowanymi przepisami. Stereotypowa wizja pani księgowej, która zajmuje się zapełnianiem tabelek jakimiś liczbami, lub pani z kadr, która jedynie wypisuje druczki nie ma nic wspólnego z rzeczywistym światem. Ludzie zajmujący się księgowością i kadrami muszą być doskonale wykształcone i nieustannie muszą powiększać swoje umiejętności.
Czytaj...

Po co wynająć prywatnego detektywa?

Świadomość niewiernego męża czy niewiernej żony nie daje nam spokojnie spać? Nie ma tonąć w domysłach, które zatruwają nasze myśli a przy tym szkodzą zdrowiu. Jeśli chcemy mieć jasną sytuację dobrze jest nająć detektywa, który albo rozwieje nasze wątpliwości, albo przyniesie nam niezbite dowody, dzięki którym będziemy w końcu mogli wykonać właściwą decyzję.
Czytaj...