Co powinna wiedzieć Twoja księgowa

Jeśli jesteśmy zatrudnieni w dziale księgowym albo w kadrach musimy być bez ustanku na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Stereotypowa wizja pani księgowej, która zajmuje się zapełnianiem rubryczek cyferkami, lub pani kadrowej, która tylko wydaje druczki nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ludzie zajmujący się księgowością i kadrami powinni być świetnie wykształcone i nieustannie muszą rozszerzać swoją wiedzę.
Czytaj...

Po co wynająć prywatnego detektywa?

Podejrzenia o niewiernej żonie lub mężu nie daje nam spać? Nie ma potrzeby tonąć w domysłach, które absorbują nasze myśli i szkodzą zdrowiu. Jeżeli lubimy mieć jasną sytuację dobrze jest nająć detektywa, który albo rozwieje nasze wątpliwości, albo dostarczy nam niezbitych dowodów, dzięki którym będziemy w końcu mogli podjąć konkretne działania.
Czytaj...

Radca prawny

Oto krótki artykuł, w jakim w kilku krokach objaśnię, co powinno się zrobić, by ustanowić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założenie spółki z o.o. to proces, który może trwać kilka tygodni, jednak znacznie skróci się, jeżeli opłacimy usługi kancelarii prawnych albo radcy prawnego.
Czytaj...