Zadbaj o siebie podczas wakacyjneej wycieczki

Czas wakacyjny to dla większości z nas jedyna pora, aby nareszcie zadbać o własne zdrowie, również duchowe. Zazwyczaj, w przeciągu całego roku jesteśmy zabiegani i nie posiadamy najzwyczajniej czasu, by porządnie zająć się sobą. W dodatku, bywamy nieustannie nastawieni na niemiłe sytuacje, które źle odbijają się na naszym samopoczuciu. Nasz codzienny jadłospis pozostawia wiele do życzenia. Dostarczamy naszym komórkom za mało ważnych witamin i minerałów, dlatego jesteśmy przemęczeni. Także z tego powodu łatwiej zapadamy na rozmaite choroby.
Czytaj...

Dbaj o zdrowie na wakacjach – zrelaksuj się

Codziennie czeka na nas ogromna ilość obowiązków. W naszej pracy jesteśmy ciągle narażeni na duży stres, który powoduje, że jesteśmy poddenerwowani. W domu czekają na nas przeróżne roboty związane z gospodarstwem, jak również sprawy naszych pociech. Gdy nareszcie rozwiążemy wszystkie sytuacje, okazuje się, że najwyższa pora iść spać.
Czytaj...

Zaślubiny za granicą

Na ten wyjątkowy dzień oczekujemy całe nasze życie. Głównie panie organizują go już w dzieciństwie. Marzą o pięknej balowej sukni, szykownej karocy i księciu na rączym rumaku. Wiadomo, że z biegiem lat, te wizje ulegają zmianie. Ale nieustannie posiadamy w myślach pewien plan, który chcemy kiedyś wykonać.
Czytaj...

Źródła termalne najlepszym lekiem na duszę i ciało

Wyzwania życia codziennego wysysają z nas sporo mocy. Niestety, robiąc nasze powszednie powinności narażamy się na jej stratę. Codziennie jesteśmy wystawieni na mnóstwo stresujących sytuacji. W pracy zasypują nas różnymi zadaniami, co raz częściej też bierzemy nadgodziny, aby przypodobać się szefowi. W domu oczekują na nas kłopoty z dziećmi i małżonkami. W dodatku, jadamy nieprawidłowo.
Czytaj...

Wakacje zdrowotne

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony ciągłym pośpiechem i powszednimi obowiązkami. Współczesny świat nas nie szczędzi i żyjemy pod wielką presją. W dobie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego domu, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy idziemy w końcu do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów rano jesteśmy niewyspani.
Czytaj...