Źródła termalne najlepszym lekiem na duszę i ciało

Wyzwania życia codziennego wysysają z nas sporo mocy. Niestety, robiąc nasze powszednie powinności narażamy się na jej stratę. Codziennie jesteśmy wystawieni na mnóstwo stresujących sytuacji. W pracy zasypują nas różnymi zadaniami, co raz częściej też bierzemy nadgodziny, aby przypodobać się szefowi. W domu oczekują na nas kłopoty z dziećmi i małżonkami. W dodatku, jadamy nieprawidłowo.
Czytaj...

Zadbaj o siebie podczas wakacyjneej wycieczki

Okres letni to dla wielu z nas jedyna okazja, aby w końcu zadbać o swoje zdrowie, także duchowe. Najczęściej, w przeciągu całego roku bywamy zaganiani i nie mamy po prostu czasu, by w odpowiedni sposób zatroszczyć się o siebie. Dodatkowo, bywamy bez przerwy nastawieni na niemiłe sytuacje, które źle odbijają się na naszym zdrowiu. Nasza codzienna dieta również nie zachwyca. Dostarczamy naszemu organizmowi zbyt mało potrzebnych witamin i minerałów, przez co jesteśmy przemęczeni. Także dlatego szybciej dopadają nas przeróżne choroby.
Czytaj...

Wakacje zdrowotne

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony ciągłym pośpiechem i powszednimi obowiązkami. Współczesny świat nas nie szczędzi i żyjemy pod wielką presją. W dobie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego domu, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy idziemy w końcu do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów rano jesteśmy niewyspani.
Czytaj...

Zaślubiny za granicą

Na ten wyjątkowy moment czekamy całe nasze życie. Zwłaszcza panie planują go jeszcze w dziecięcych latach. Marzą o pięknej balowej sukience, szykownej karocy i księciu na rączym rumaku. Oczywiście z biegiem lat, te pragnienia zmieniają się. Ale cały czas posiadamy w głowie gotowy scenariusz, który zamierzamy w przyszłości zrealizować.
Czytaj...