Źródła termalne najlepszym lekiem na duszę i ciało

Obowiązki codzienności wymagają od nas sporo energii. Niestety, robiąc nasze codzienne powinności narażamy się na jej stratę. Codziennie bywamy wystawieni na mnóstwo stresujących sytuacji. W pracy bywamy zawaleni rozmaitymi obowiązkami, często także jesteśmy zmuszeni brać nadgodziny, by przypodobać się szefowi. W domu oczekują na nas problemy z pociechami oraz partnerami. Na dodatek, jadamy nieprawidłowo.
Czytaj...

Zaślubiny za granicą

Na ten wyjątkowy moment czekamy całe nasze życie. Zwłaszcza panie organizują go już w dziecięcych latach. Śnią o cudownej balowej sukni, szykownej karocy i ukochanym na rączym rumaku. Wiadomo, że z upływem czasu, te marzenia zmieniają się. Ale ciągle posiadamy w myślach pewien scenariusz, który pragniemy kiedyś zrealizować.
Czytaj...

Zadbaj o siebie podczas wakacyjneej wycieczki

Czas wakacyjny to dla większości z nas jedyna pora, aby nareszcie zadbać o własne zdrowie, również duchowe. Zazwyczaj, w przeciągu całego roku jesteśmy zabiegani i nie posiadamy najzwyczajniej czasu, by porządnie zająć się sobą. W dodatku, bywamy nieustannie nastawieni na niemiłe sytuacje, które źle odbijają się na naszym samopoczuciu. Nasz codzienny jadłospis pozostawia wiele do życzenia. Dostarczamy naszym komórkom za mało ważnych witamin i minerałów, dlatego jesteśmy przemęczeni. Także z tego powodu łatwiej zapadamy na rozmaite choroby.
Czytaj...

Wakacje zdrowotne

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony ciągłym pośpiechem i powszednimi obowiązkami. Współczesny świat nas nie szczędzi i żyjemy pod wielką presją. W dobie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego domu, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy idziemy w końcu do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów rano jesteśmy niewyspani.
Czytaj...