Niezwykły meblowy

W obecnych czasach tworzone są domy o różnorodnych wymiarach oraz wzorach, jakie odbiegają od typowych norm. Z tej przyczyny elementy wyposażenia wnętrz, są coraz częściej wytwarzane na szczególne zlecenia klienta, dlatego że w taki sposób jest opcja niezwykle precyzyjnie dopasować wszelkie elementy do danego pomieszczenia.
Czytaj...

Warszawa to nie tylko stolica Polski, ale również jedno z największych i najbardziej unowocześnionych miast w Polsce

Zdaniem większości obcokrajowców, którzy przyjeżdżają do Polski na wczasy, nasz kraj jest wyjątkowo piękny i ciekawy. Odkąd Polska znalazła się w Unii Europejskiej przeszła niemałą zmianę, stając się bardziej atrakcyjnym miejscem zarazem dla jej mieszkańców, jak i obcokrajowców. Można wyróżnić kilka „znaków rozpoznawczych” na świecie, kojarzących się im z Polską. Jednym z nich jest oczywiście stolica i oferowane przez nią rozliczne atrakcje.
Czytaj...

Rynek nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska

Od końca poprzedniego roku utrzymuje się tendencja spadkowa w cenach czterech kątów na rynku wtórnym i pierwotnym. Zarówno jeśli chodzi o stare i mieszkania nawet wykracza poza średni krajowy spadek kosztów nieruchomości. Spójrzmy – miesiąc temu zarejestrowano pięcioprocentową obniżkę. Sytuacja ta ze sporą pewnością nie zatrzyma się w kolejnych dniach, ponieważ startują urlopy, okres niekorzystny dla deweloperów.
Czytaj...