Dbaj o zdrowie na wakacjach – zrelaksuj się

Każdego dnia czeka na nas mnóstwo zobowiązań. W naszej pracy jesteśmy nieustannie narażani na wielki stres, który powoduje, że chodzimy rozdrażnieni. W domu oczekują na nas różne troski związane z gospodarstwem, a także kłopoty naszych dzieci. Kiedy nareszcie rozwiążemy wszystkie sprawy, okazuje się, że najwyższa pora położyć się do łóżka.
Czytaj...

W jaki sposób wyczarować piękną fryzurę w domowym zaciszu?

Podczas pierwszego spotkania z innym człowiekiem nieświadomie oceniamy go na podstawie wyglądu. Jednak nie tylko nowi ludzie komentują nasz wygląd. W sklepie, na spacerze – wszędzie jest mnóstwo dokładnych gapiów. Obiektami, które głównie przykuwają uwagę jest schludny strój oraz uczesanie. Jednakże ubranie to bardziej sprawa upodobań, o tyle włosy najczęściej powierzamy fachowcom.
Czytaj...

Hialuronidaza – autoklawy jako czynnik zapewniający bezpieczeństwo dla wszystkich pacjentów a także komfort pracy specjalistów

Podczas wizyt gabinetach lekarskich zdecydowanie najważniejszą rolę odgrywa bezpieczeństwo pacjentów, które musi być zagwarantowanie na wysokim poziomie. Sterylizacja wszelkich narzędzi jest elementem wyjątkowo istotnym, ponieważ jest to zabezpieczenie przed przenoszeniem groźnych bakterii, co pełni istotną rolę przy takich procesach, jak np. hialuronidaza.
Czytaj...

Pierwszy zabieg estetyczny

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające nierzadko powodują tego typu reakcje. Często jednak większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum WellDerm przełamuje opór i mity zachęcając do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.
Czytaj...

porady dietetyka

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to często szereg starań i wyrzeczeń. Dzięki poradom specjalistów i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak dermatologia estetyczna, droga ta wcale nie musi być zawiła. Walka z nadwagą czy poprawa kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być wiele. Sprawdzona recepta na skuteczne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, połączona z ruchem i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przynosi upragniony efekt, a konsekwentnie stosowana pozwala zapomnieć o problemach z wagą na długie lata.
Czytaj...

Dobry lekarz dentysta

Stomatologiem w Polsce można zostać po odbyciu pięcioletnich studiów na medycznych. Niezbędny jest również roczny staż podyplomowy oraz zdanie egzaminu krajowego. Z uwagi na nieustannie zwiększający się zakres wykonywanych usług, w dzisiejszych czasach stomatolodzy nie mogą narzekać na niedobór pacjentów. Skalę zjawiska można obserwować w oparciu o częstotliwość wpisywania w wyszukiwarkę internetową fraz typu „dentysta Wrocław”.
Czytaj...

Regeneracja skóry – metody

Aż 2/3 Polek chciałoby poprawić swój wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z badań pracowni TNS OBOP. To z myślą o takich ludziach powstał unikalny zabieg ekspresowo regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy super-zabieg, który łączy w sobie 2 metody stosowane dotąd oddzielnie – Mesoline Roller i Regeneris. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg przygotowany przez lekarzy z Centrum Dermatologii i Medycyna estetycznej WellDerm. Jego siła tkwi w połączeniu dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zwykle osobno, które w sposób skuteczny przywracają młodość skórze.
Czytaj...